Місце та умови проведення

У зв’язку з подовженням карантину, оргкомітет конференції молодих вчених «Холод в біології та медицині – 2020» інформує, що конференція буде проводитись у дистанційному режимі з використанням платформи Zoom.

Посилання з кодом доступу до конференції буде надіслано напередодні заходу.

З програмою конференції та збіркою тез доповідей можна буде ознайомитися пізніше на сайті конференції.

Також запрошуємо зацікавлених науковців до участі в якості слухачів. Щоб отримати посилання для входу у конференцію, необхідно зареєструватись в якості слухача на сайті конференції.

У конференції планується участь закордонних гостей, тому доповідачі повинні бути готові відповідати на питання англійською.

Технічні питання

Для участі у конференції необхідно завантажити додаток Zoom на ноутбук, стаціонарний комп’ютер (з мікрофоном і вебкамерою), смартфон або інший мобільний пристрій (у Play Маркет).

Організатори зв’яжуться з усіма учасниками не пізніше, ніж за тиждень до проведення конференції, щоб перевірити налаштування Zoom, роботу камери та мікрофона.

Також учасники можуть (за бажанням) надіслати свою презентацію на поштову скриньку конференції (coldbiomed@gmail.com) не пізніше 15 травня. Презентацію буде виведено на екран організаторами заходу безпосередньо перед доповіддю – це спростить участь для тих, хто не має необхідного досвіду роботи у Zoom або планує приєднатися з мобільного пристрою. Якщо на слайдах немає рухомих малюнків, бажано зберегти презентацію в форматі .pdf.

Радимо переглянути відеоінструкції щодо роботи з платформою Zoom.

З усіх питань звертайтеся до організаторів конференції.